بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

پخش مستقیم خرمای درجه یک به صورت عمده

خرما عمده، یک نوع از بهترین خرما ها می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیار مقوی است. مراکز ما، دارای پخش مستقیم خرمای درجه یک، به صورت عمده می باشد. شما می توانید برای خرید این خرما های بسیار خوب و با کیفیت، به مراکز ما مراجعه نمایید و بعد از بررسی انواع این خرما ها با مشاورین مجرب ما، طبق نیاز و سلیقه ی خود، آن ها را خریداری کنید.

پخش مستقیم خرمای درجه یک به صورت عمده

میزان تولید سالانه خرما در ایران

میزان تولید سالانه خرما در ایران کشور ما دارای دومین رتبه، برای تولید سالانه خرما در ایران می باشد. همچنین جزو ۱۰ کشور های بزرگ تولید کننده ی خرما، در جهان قرار گرفته است. شمال افریقا، خاور میانه و غرب آسیا، بهترین درخت نخل را دارا می باشند که همین امر موجب فراهم آوردن بهترین نوع خرما می شود. ایران تقریبا ۷ در صد صادرات جهان را به خود اختصاص داده است. خرمای مضافتی و خرمای کبکاب، بیشترین نوع تولیده شده در ایران است و بیشترین صادرات به خارج را نیز به خود اختصاص داده است.

اصول صحیح در انتخاب خرما درجه یک

اصول صحیح در انتخاب خرما درجه یک خرمای درجه ی یک باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد. اگر ویژگی های یک خرمای خوب را نمیدانید بهتر است که به سراغ خرما های باز نروید، مگر این که از فردی که قابل اعتماد است خریداری نمایید و به او اعتماد داشته باشید. اگر خرمای خوب و با کیفیت می خواهید بهتر است خرما های بسته بندی شده را انتخاب نمایید که به هم چسبیده نباشند، همچنین خرما های پرس شده، گزینه ی خوبی برای انتخاب خرما برای شما که اصول صحیح را نمی‌ دانید، نمی باشد.

همچنین برای بدن فواید بسیار زیادی دارد که خواص آن بر هیچ کسی پوشیده نیست. خرما ها انواع مختلف و گوناگونی دارند که هر کدام به نوبه ی خود، دارای ویژگی های خاصی می باشد.

بهترین نوع خرما برای صادرات

بهترین نوع خرما برای صادرات خرما ها انواع مختلف و گوناگونی دارند که در ادامه به چند مورد از آن ها می پردازیم. همچنین به بهترین نوع خرمای تولید شده و بهترین نوع آن برای صادرات نیز صحبت خواهیم نمود.

 • خرمای پیارم: این نوع از خرما های پیارم از بهترین و گران قیمت ترین خرما ها می باشد و بسیار دیر رس است و همچنین نیمه خشک می باشد. این خرما به دلیل این که دارای قندی به نام فروکتوز می باشد و در متابولیسم بدن به آسانی جذب و دفع می گردد، برای افراد دیابتی بسیار مفید است. این نوع خرما را می توان در استان هرمزگان یافت نمود.
 • خرمای مضافتی: این خرما که یکی از پر طرفدارترین نوع خرما می باشد و در میان مردم بسیار شناخته شده تر است، دارای رطوبت بالایی است که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است.
 • خرمای گنتار: این نوع خرمای گنتار، جزو خرما های تر و مرطوب می باشد. همچنین موارد استفاده ی این نوع خرما به صورت رطب و خارک نیز می باشد.
 • خرمای استعماران: این خرما به صورت نیمه خشک تولید می شود که به دلیل خشک بودنشان، برای صادرات بسیار خوب و مناسب است. این خرما دارای قند بسیار بالایی می باشد و می توانید این خرما ها را در خوزستان یافت نمایید.
 • خرمای شاهانی: این خرما که خوش رنگ است جزو درجه یک ترین خرما ها می باشد. این خرما بسیار مرطوب و نرم است. نام های دیگر خرما عبارتند از: شونی، خورک و شاوانی.
 • خرما زاهدی: خرما زاهدی که به شکل بیضی است و رنگی طلایی دارد، دارای بافتی نرم مانند است و همچنین دارای شیرینی کمتری، نسبت به بقیه خرما ها دارد و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین این خرما فیبر بسیار زیادی نیز دارد.
 • خرما کبکاب: یکی از پر مصرف ترین خرما، این خرما می باشد که شیره و شهد بسیار زیادی دارد، همچنین پوست این نوع خرما ها، بسیار ضخیم تر می باشد و از نوع نیمه خشک می باشد.
 • خرمای ربی: این خرما بسیار چروکیده است و قدی بسیار کشیده دارد و از نوع نیمه خشک محسوب می گردد.
 • خرما برهی: این خرما که بسیار ترد و زرد رنگ می باشد بسیار شیرین است و مزه ای شبیه کارامل دارد. این خرما ها بسیار لذیذ هستند و طرفداران بسیار زیادی دارد.
 • خرمای آل مهتری: این خرما جزو زودرس ترین خرما ها می باشد که به این دلیل از لحاظ اقتصادی ارزش بسیار زیادی دارد. همچنین بسیار کوچک می باشد و می توانید این خرما ها را در استان هرمزگان پیدا نمایید.
 • خرمای خضراوی: این خرما بسیار نرم می باشد و جزو دومین رتبه، از لحاظ کشت نمودن می باشد و هسته ای کاملا جدا دارد.
 • خرمای خاصویی: این خرما از مرغوب ترین، بهترین و با کیفیت ترین نوع خرما می باشد و ظاهری مثل بامیه دارد، و بسیار پر طرفدار می باشد.
 • خرمای مرداسنگ: این خرما در کرمان کشت می شود و در حجم زیاد تولید نمی گردد.
 • خرمای عجوه: این نوع خرما، به خرمای شفا بخش نام گرفته است و نرم و خشک مانند است.
 • خرمای انبارار: این خرما ها بسیار بزرگ هستند و گوشتی مانندند، همچنین جزو گران ترین خرما ها می باشند.
 • خرمای صفوی: این خرما ها سرشار از ویتامین می باشند و بسیار مقوی هستند، و انواع کرم های معده را نابود می کنند.
 • خرمای ساغای: این خرما در ریاض می باشد و پوسته پوسته نمی گردد.
 • خرمای خدری: این خرما دارای قیمت مناسبی می باشد و بهترین نوع خرما برای مصرف است.
 • خرما شکری: این خرما بسیار شیرین است و همچنین ترد می باشد و برای کلسترول خون بسیار مفید است.
 • خرمای مدژول: این خرما که به آن ملکه خرما می گویند، بسیار نرم است.
 • خرمای خلاص: این خرما تازگی زیادی دارد و بسیار مرطوب است.

خرمای خاصویی یکی از بهترین خرما برای صادرات می باشد که کسب درآمد از صادرات، برای کشور دارای سود آوری می باشد و به نفع کشور می باشد.

فروش خرمای عمده با نازل ترین قیمت

فروش خرمای عمده با نازل ترین قیمت مراکز ما دارای خرمای سطلی کبکاب، خرمای بم و خرمای سیاه خشک، می باشد و شما می توانید انواع این خرما های با کیفیت را در مراکز ما یافت نمایید. شما می توانید در مراکز ما انواع این خرما ها را به صورت عمده و کیلویی با بهترین و نازل ترین قیمت، تهیه و خریداری نمایید. مراکز ما با فروش حضوری و غیر حضوری توانسته بیشترین فروش را به خود اختصاص دهد. همچنین دارای فروش غیر حضوری و اینترنتی نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما