بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

عرضه بدون واسطه خرمای مضافتی به صورت کیلویی

خرمای مضافتی از خرماهایی است که بیشترین میزان تولید را در جنوب کشور دارد، این خرما جزو خرماهای صادراتی بوده و به صورت کیلویی به بازارهای مختلف به صورت بدون واسطه عرضه می گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در رابطه با صادرات و توزیع خرمای مضافتی کیلویی به دست آورید.

عرضه بدون واسطه خرمای مضافتی به صورت کیلویی

کشورهای واردکننده خرمای ایران

کشورهای واردکننده خرمای ایران تمام خرماهایی که در کشور ما تولید می‌ گردند نه تنها به بازارهای داخلی بلکه به کشورهای مختلف متقاضی خرید خرما نیز ارائه داده می شوند، در این بین کشورهایی وجود دارند که خریدار اصلی خرمای تولید شده در ایران هستند، ادامه شما را با مهمترین کشورهای وارد کننده خرماهای ایران آشنا خواهیم ساخت.

اکثرا مهمترین کشورهایی که وارد کننده خرمای ایران هستند کشورهای آسیایی می باشند که از جمله آنها می‌ توان به عراق، هند، ترکیه، چین، پاکستان و امارات اشاره نمود، بیشتر خرماهای تولید شده در جنوب کشور به این کشورها ارسال می شوند.

کشورهای مختلف دیگری در سراسر جهان وجود دارند که میزان مشخصی از خرمای ایرانی را خریداری می کنند، از جمله این کشورها می‌ توان به کشورهای اروپایی فرانسه، انگلیس، ایتالیا، هلند، سوئیس، سوئد و دانمارک اشاره کرد، میزان خرید خرمایی که این کشورها دارند نسبت به کشورهای آسیایی کمتر است.

شرکت های صادر کننده خرما می توانند با بازاریابی مناسب و تجزیه و تحلیل اصولی، مهمترین کشورهای خریدار خرما را در سطح جهان شناسایی کرده و آنها را به عنوان بازار هدف قرار دهند و بدین ترتیب امر صادرات این محصول را به صورت چشمگیری افزایش دهند.

توزیع خرمای مضافتی کیلویی ارزان قیمت

توزیع خرمای مضافتی کیلویی ارزان قیمت مراکزی که توزیع کننده اصلی خرمای مضافتی کیلویی ارزان قیمت هستند محصولات خود را به صورت بسته بندی شده و بهداشتی به مشتریان خود ارائه می دهند، مشتریان می توانند از طریق این مراکز توزیع کننده، بدون واسطه خرید خود را انجام دهند و کاملا از بابت خوش طعم و باکیفیت بودن خرماها مطمئن باشند.

توزیع انواع خرمای مضافتی تولید شده در بهبهان نه تنها به بازارهای داخلی بلکه به بازارهای مختلف خارجی نیز انجام می شود، محصولاتی که مورد صادرات قرار می گیرند بسته بندی تجاری ویژه ای دارند، وجود بسته بندی تجاری مناسب باعث می گردد تا مشتریان خارجی جذب محصول گردند، بدین ترتیب توزیع خرما به خارج از کشور افزایش پیدا می نماید.

جهت اطلاع از نحوه توزیع انواع خرمای مضافتی تازه و خرمای حاجی آباد هرمزگان بسته بندی شده و همچنین قیمت به روز شده آنها کافی است تا با مرکز بزرگ فروش تخصصی خرمای ما تماس بگیرید و بدین ترتیب ضمن آشنا شدن با انواع خرماهای موجود، متناسب با نیاز خود خرید خرما را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما