بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

خرید عمده خرما خاصویی با مناسب ترین قیمت

خرید خرما خاصویی از روش های مختلفی صورت می گیرد. این میوه در استان بوشهر تولید می شود و یکی از خرماهای اصیل استان های ایران می باشد. تنوع نخلستان و خرماهایی که توی استان بوشهر موجود است، زبانزد تمام افراد بوده بیشتر این محصول از این استان برداشت می‌شود یکی از مشهورترین خرماهایی که در استان برداشت می شود، خرمای خاصویی است.

خرید عمده خرما خاصویی با مناسب ترین قیمت

توصیه هایی برای خرید خرما خاصویی باکیفیت

توصیه هایی برای خرید خرما خاصویی باکیفیت این نوع محصول در کوهپایه ها رشد می کند به همین دلیل عمدتاً تو شهرستان‌ هایی که دارای کوه های زاگرس بوده وجود دارد مثل: عسلویه، فیروز آباد، کنگان و برخی دیگر از روستاهای این منطقه یافت می شود، تقریبا این نوع خرما تو سایر مناطق دیگر از گونه‌ های نادر شناخته می شود این کالا خاص این منطقه بوده و جزو مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع خرماها است.

  • خرما خاصویی اعلا را در استان بوشهر و برخی دیگر از مناطق به نام خرما خاصه می شناسند همچنین، به نام خرما آلویی نیز شهرت دارد. خرما خاصویی همان گونه که گفته شد شیره زیادی دارد از شیره این خرما برای استفاده در بسیاری محصولات دیگر نیز استفاده می شود. به صورت کلی شیره خرما خاصویی از محصولات جانبی این خرما به حساب می آید.
  • البته نا گفته نماند که در ایران نیز خرما خاصویی به دلیل عدم معرفی مناسب، آن چنان در بین مردم رواج نداشته و اخیرا فروش بیشتری داشته و ارزش این خرما برای بسیاری از مردم به اثبات رسیده است تا جایی که برخی آن را خرما قندی هم می دانند.
  • البته باید گفت که این خرما به دلیل اینکه معرفی دقیق و کاملی نشده باعث گردیده که بسیاری از افراد آن را نشناسند و از آن استفاده نکنند. برخی از افراد فکر می کنند که این محصول دارای قند بسیار زیادی بوده‌ درحالی که اصلا اینطوری نبوده.

بهترین مراکز خرید خرمای خاصویی تازه

بهترین مراکز خرید خرمای خاصویی تازه شهر اصفهان یکی از بهترین مصرف کننده ی دنیا بوده که از این خرما استفاده زیادی می کنند این محصول به دلیل قد و اندازه ریزی که دارد زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد ولی باید بگوییم که دارای طعم و مزه فوق العاده ایی است و توصیه می‌کنیم‌ که از آن استفاده کنید.

  • خاصویی از شیرین ترین نوع خرماها است که البته شیرینی آن گلو را اذیت نمی کند و بخاطر اندازه کوچکی که دارد، معمولا هر سه خرما خاصویی به اندازه یک واحد از دیگر خرماها به حساب می آید. هر چند توصیه می شود روزانه حدود ۵ عدد خرما مصرف شود ولی در مورد خرما خاصویی این تعداد را می توان تا ۱۵ عدد در روز هم افزایش داد.
  • در میان استان های ایران می توان مردم اصفهان را از بیشترین علاقمندان به این نوع خرما به شمار آورد. تا جایی که خرمای خاصویی در اصفهان فروش بسیار خوبی دارد. دلیل آن هم این است که این خرما هر چند قد و قامت ریزی دارد اما طعمی شبیه به خرما پیارم دارد که از خوش طعم ترین و دلنشین ترین طعم های خرما در بین سایر خرما ها به حساب می آید.
  • خرما خاصویی با کیفیت از انواع خرماهای که در درجه بندی تر و مرطوب طبقه بندی می شود، زیرا شیره بسیار زیادی داره و گفته می شود که در صورت نگهداری این خرما بعد چند ساعت توی ظرف دربسته در شیره خود، غرق می شود. این نوع کالا در ایران امروزه به آن قدر که باید شناخته شده باشد این اتفاق هنوز نیفتاده است ولی در کشورهای حوزه خلیج فارس و بسیاری از کشورهای اروپایی نیز شناخته شده و خواهان بسیار زیادی دارد

خرید مستقیم خرما خاصویی از مراکز معتبر مشهد

خرید مستقیم خرما خاصویی از مراکز معتبر مشهد خرما خاصویی خشک را می توانید از روش های مختلفی نیز تهیه کنید یکی از بهترین‌ مراکز فروش این‌کالا وب سایت بوده که تا به امروز توانسته است‌ بهترین ها را تولید کند و مشتریان زیادی را جذب خود کند، خرید عمده و مستقیم‌ نیز به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین ها را دریافت کنید. خرما در زمانی که کاملاً رسیده می شود و به رنگ قهوه ای روشن دیده می شود به خرما آلویی یا خاصه شناخته می‌شود این نوع محصول گاهی ریز ترین نوع خرما در ایران و جهان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما