بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

خرید شیره خرما در خوزستان با حذف واسطه ها

خرما از جمله میوه ‌هایی با خاصیت فراوان است که از آن در کتب آسمانی نیز یاد شده است. از این میوه، فراوری های زیادی به دست می‌آید که یکی از آن‌ ها شیره خرما می باشد. این نوع شیره، در صنایع غذایی زیادی از جمله پخت انواع شیرینی جات و هم چنین مصرف خوراکی آن در وعده صبحانه و عصرانه، مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو به دلیل نیاز بازار داخلی به این نوع شیره، مراکز خرید شیره خرما خوزستان با حذف واسطه ‌ها، درصدد فروش آن در سراسر کشور هستند.

خرید شیره خرما در خوزستان با حذف واسطه ها

چند نکته هنگام خرید شیره خرما زاهدی

چند نکته هنگام خرید شیره خرما زاهدی

همان طور که می دانید شیره خرما از جمله شیره های مقوی است که برای بزرگسالان و همچنین کودکان توصیه می‌شود و بهتر است در وعده غذایی آن‌ ها گنجانده شود. اما شیره خرما تقلبی نیز در بازار وجود دارد. این نوع شیره ها از آن کیفیت مطلوب و خواص زیاد برخوردار نیستند. با توجه به این مسئله، در ادامه به چند نکته اساسی در خرید شیره خرما زاهدی پرداخته می شود.

  • شیره خرما اصل و باکیفیت بعد از مدت زمان اندکی ثابت ماندن، ته نشینی دارد که ته نشین شدن مواد اولیه آن، نشان از کیفیت بالای آن و وجود درصد کمی از گوشت خرما در آن، می باشد. این ویژگی شیره بیشتر در شیره خرما زاهدی مشهود است که برای تشخیص این نوع شیره این نکته را مد نظر بگیرید.
  • شیره خرما با کیفیت به هیچ عنوان شکرک نمی زند. شیره های تقلبی که در تولید آن از شکر استفاده شده است، بعد از چند روز شروع به شکرک زدن می کند. که این نکته از نکات اساسی در خرید شیره خرما با کیفیت است.
  • رنگ شیره خرما بر اساس نوع خرمایی که در تولید آن استفاده شده است می تواند کمی متغیر باشد اما یک وجه مشترک بین تمام شیره های خرما وجود دارد و آن هم رنگ قهوه ای تیره تمام شیره‌ های خرما است.

خوزستان قطب تولید شیره خرما صادراتی

خوزستان قطب تولید شیره خرما صادراتی

این مرکز به عنوان یکی از فروشگاه اینترنتی شیره خرما عمده در خوزستان است که به علت قیمت مناسب و کیفیت بالای آن، تقاضا برای این نوع شیره بسیار بالاست. از این رو تولید کنندگان، تولید محصولات خود را افزایش می‌دهند تا پاسخگوی نیاز بازار باشند و همین امر باعث رونق خرید و فروش کسب و کار می شود. این شیره خرما نیز به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد، به بسیاری از کشورها صادر می‌‌‌شود. به همين دليل تولید کنندگان با استفاده از ماشین آلات صنعتی و دستگاه های روز اتوماتیک، شیره خرما را تولید و با قیمتی مناسب روانه بازار های بین المللی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما