بوشهر، دشتستان، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶، واحد ۴

خرید خرما استعمران درجه یک از بهترین فروشنده

یکی از پنج خرمای صادراتی کشور که سالانه بخش قابل توجهی از تجارت خرما در ایران را به خود اختصاص می دهد، خرما استعمران است که این خرما کیفیت فوق العاده ای دارد و به عنوان خرمای مرغوب صادراتی برای همه کسانی که با میوه خرما سر و کار دارند، شناخته شده می باشد. برای خرید خرما استعمران درجه یک، آشنایی با بهترین فروشنده این محصول ضرورت دارد و خریدار از طریق این فروشنده به بهترین نوع بسته بندی این خرما دسترسی پیدا خواهد کرد.

خرید خرما استعمران درجه یک از بهترین فروشنده

عوامل تاثیر گذار بر طول عمر خرمای استعمران

عوامل تاثیر گذار بر طول عمر خرمای استعمران خرما میوه‌ای شیرین است و شیرین بودن آن در عین حال که باعث محبوبیت این میوه می شود. یک عیب نیز برای آن به شمار می‌رود چون میوه های شیرین به سرعت خراب می‌شوند و قند موجود در آنها عاملی برای تغییر مزه در این محصول است. چنانچه در شرایط مناسب نگهداری نشود، طعم آن تغییر کرده و مزه آن ترش و بوی زننده خواهد شد که این مسئله در مورد همه خرماها و از جمله خرمای استعمران صدق می‌کند.

طول عمر این خرما به شرایط متعددی بستگی دارد و عوامل مختلفی این طول عمر را تحت تأثیر قرار می‌دهند که یکی از مهمترین این عوامل، نوع بسته بندی خرما است. چون به راحتی در جلوگیری از خرابی خرما تاثیر خواهد داشت و این میوه را از تاثیر نور خورشید یا دمای بالای محیط یا جانداران موذی حفظ می کند.

از عواملی که باعث می شوند این میوه سالم بماند و طول عمر بالایی داشته باشد، نگهداری خرما در دمای نسبتا خنک است. البته این به معنای قرار دادن خرما در یخچال نیست. هر چند این کار باعث افزایش بسیار بیشتر طول عمر آن می‌شود. مثلاً نگهداری آن در دمای اتاق به مدت چند ماه کیفیت خرما را حفظ خواهد کرد اما چنانچه همین خرما در یخچال قرار داده شود، یک تا دو سال بدون تغییر می ماند.

از دیگر عوامل موثر در ماندگاری این خرما قرار دادن آن در جایی است که نور مستقیم خورشید و تا جای ممکن نور غیر مستقیم نیز به آن نتابد. چون در این صورت دمای خرما بالا می رود و به راحتی مزه و بوی آن تغییر خواهد کرد به همین دلیل نگهداری آن در بسته بندی های مقوایی در جای تاریک گزینه بهتری است.

امروزه برای نگهداری هر چه بهتر این خرما از ظرف‌های پلاستیکی مخصوص استفاده می‌شود که درب آنها به خوبی چفت می گردد و در ساخت آنها از گرانول های شفاف یا سفید پلی اتیلن استفاده می‌شود تا نور خورشید باعث گرم شدن ظرف و در نهایت گرم شدن خرما نشود. همچنین جنس خاصی این خرما از ورود رطوبت و هوا به درون آن جلوگیری کند.

از مشخصه های یک خرمای با کیفیت چه می دانید؟

از مشخصه های یک خرمای با کیفیت چه می دانید؟ خرمای با کیفیت، میوه ای است که دارای چند مشخصه کاملاً شناخته شده و آشکار است. این مشخصات به راحتی قابل تشخیص می باشد. مثلاً این خرما شیره متوسطی دارد. چون خرمای با شیره زیاد به شرایط نگهداری سخی نیاز دارند و خرمای خشک نیز طعم عام پسندی ندارند.

دیگر خصوصیات این خرماها، داشتن پوست خارجی نازک است که در برخی نمونه ها امکان جدا کردن آن از گوشت خرما به راحتی فراهم می باشد. به عبارتی پوست به گوشت خرما چسبیده است که این یک ویژگی مطلوب برای میوه خرما است و نمونه آن را در خرمای مضافتی، خرما بم صادراتی و خلاص می‌توان مشاهده کرد.

این محصول شیرینی عطر ملایمی دارد و طعم آن زننده نیست. همچنین این محصول از نظر اندازه، سایز متوسطی دارد. چون میوه های ریز یا خیلی درشت گزینه مناسبی برای استفاده به خصوص همراه با نوشیدنی ها یا برای افطاری در ماه رمضان نیستند.

بافت گوشتی این خرما نسبت به هسته آن بسیار بزرگتر است و در این خرما هسته باریک و کوچکی وجود دارد که درصد کمی از کل میوه خرما را شامل می‌شود. علاوه بر این پوست خارجی این محصول نیز ضخامت کمی دارد.

هر چند رنگ خرما دلیلی بر کیفیت آن نیست. اما معمولاً خرماهای مرغوب رنگ قهوه‌ای مایل به سیاه دارند که خرمای استعمران یا مضافتی نمونه‌ای از آنها می باشند. نهایتاً این که خرمای مرغوب از وزن دانه سنگینی به برخوردار است. چون در این حالت تراکم بالای مواد را نشان می دهد و این مسئله نشان دهنده ترکیبات مواد مغذی و با ارزش بیشتر در آن است.

بارزترین ویژگی خرمای استعمران چیست؟

بارزترین ویژگی خرمای استعمران چیست؟ خرمای استعمران از خرمای درجه یک کشور به شمار می‌رود که با ویژگی های متفاوت از خرماهای دیگر قابلیت تشخیص است. این خرما نمونه‌های بسیار مختلفی دارد که از نظر اندازه، رنگ و قیمت با هم دارای اندکی تفاوت هستند. این خرما بیشتر در استان خوزستان تولید می شود و ظاهر و شکل بیضی آن کاملاً مشخص می باشد. همچنین این محصول خرمای نیمه خشک بوده و پوست خارجی آن رنگ قهوه‌ای تیره است. خرما استعمران به خرما سایر نیز معروف است و خرمای سعمران و سمبارون دیگر نام های این خرما هستند.

اندازه این خرما بسته به نوع آن کاملاً متفاوت است و در کوچکترین رقم‌های آن به 2 سانتی‌متر و در بزرگترین نمونه‌ها به ۴ سانتیمتر می‌رسد. همچنین وزن هر عدد از این خرما بین ۶ تا ۹ گرم تغییر می‌کند و از آن برای تهیه انواع کیک و شیرینی جات و شیره خرما استفاده می شود. دیگر ویژگی بارز این خرما، امکان جدا کردن پوست از گوشت آن به شکل بسیار راحت است. علاوه بر این، در نمونه های مرغوب اندازه میوه ها با یکدیگر یکسان است و بین آنها از نظر بزرگی کمترین میزان تفاوت وجود ندارد.

فروش خرما استعمران درجه یک با تخفیف ویژه

فروش خرما استعمران درجه یک با تخفیف ویژه خرما استعمران درجه یک توسط فروشنده معتبر آن با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد و مشتریان برای تهیه انواع بسته‌بندی این خرما باید از طریق این فروشنده اقدام کنند و از انواع نمونه های آن باخبر شوند. فروش خرما، به صورت اینترنتی نیز انجام می‌شود و مشتری از همین سایت با رقم های مختلف این میوه و قیمت هر یک از آنها بیشتر آشنا شده و از بین بسته بندی های گوناگونی که برای این میوه شیرین در نظر گرفته شده است، ثبت سفارش خود را انجام می‌دهد.

فروش خرمای مذکور به صورت تلفنی و به صورت حضوری انجام می‌گردد و در همه آنها تخفیف ویژه برای خریداران عمده در نظر گرفته شده است تا با نرخ و قیمت بسیار ارزان تر از همه فروشندگان و واسطه‌ها این محصول به دست آنها برسد و از سود تجارت آن بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما