بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

خرید خرمای مضافتی کیلویی به قیمت عمده از تهران

با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان فروش خرمای مضافتی کیلویی و البته درجه یک رونق بیشتری می یابد. خرما یکی از میوه های مغذی بوده که بر برخلاف حجم کمی که دارد سرشار از مواد مغذی بوده و قادر است شما را به مدت طولانی سیر نگه دارد.

خرید خرمای مضافتی کیلویی به قیمت عمده از تهران

بررسی عمده مشکلات صادرات خرما

بررسی عمده مشکلات صادرات خرما

یکی از مشکلات عمده صادرات خرما که بر سر راه صادرکنندگان قرار دارد افزایش چند برابری هزینه حمل و نقل، مشکلات برگشت ارز به مبدا، قوانین خلق الساعه و مشخص نبودن ارزش پول ملی می باشد.

همه این عوامل در کنار ثابت ماندن تقریبی قیمت خرما می تواند مشکلاتی برای صادرکنندگان به وجود آورد و سود کم حاصل از این کار ممکن است برخی را از ادامه کار دلسرد نماید.

همان طور که مستحضر هستید یکی از مهم ترین اصول در بازار اقتصاد و خرید و فروش، توازن عرضه و تقاضا برای یک محصول است.

معضل دیگری در صادرات خرما به خصوص در چند سال اخیر به دلیل تعطیلی کسب و کارها گریبانگیر تولیدکنندگان این محصول شده است عدم توازن عرضه و تقاضا است به طوری که میزان عرضه این محصول بسیار بیشتر از تقاضا بوده و متاسفانه در حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار تن خرما بر روی دست نخلداران مانده است.

با وجود تمام مشکلات موجود، خوشبختانه کشور ما رتبه سوم در صادرات خرما را داشته و بیشترین سطح زیر کشت متعلق به کشور ایران می باشد و کیفیت محصولات برداشت شده در سطح قابل قبولی می باشند.

برای صادرات خرما ابتدا باید مجوز صادرات آن را داشته باشید و مهم تر از آن از بازار هدف و پیچیدگی های آن اطلاعات کافی داشته باشید.

عرضه خرمای مضافتی کیلویی با قیمت ارزان در تهران

عرضه خرمای مضافتی کیلویی با قیمت ارزان در تهران یکی از مزایای عرضه بیش از نیاز بازار قیمت پایین محصول و تاثیر نگرفتن آن از تورم می باشد به همین دلیل عرضه خرمای مضافتی به صورت کیلویی و عمده با قیمت ارزان در تهران و سایر استان ها انجام می گیرد.

برای خرید خرمای مضافتی درجه یک از بهترین نخلستان های کشور نیازی به مراجعه حضوری و جابه جایی فیزیکی نبوده و کافی است تنها چند دقیقه از وقت خود را صرف جست و جو برای یافتن مراکز معتبر نمایید.قیمت خرمای مضافتی به عوامل متعددی مانند نحوه سفارش، مقدار سفارش، فصل خرید، نوسانات بازار، بسته بندی و… بستگی دارد که یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش هزینه خرید مستقیم و سفارش آنلاین محصول مورد نظر می باشد.

با خرید مستقیم از فروشنده به دلیل حذف عوامل واسطه و دلالان و مواردی مانند کاهش هزینه های حمل و نقل و نبود اجاره بهای مغازه شاهد اختلاف قیمت محسوسی نسبت به خرید از بازارها و صنف های این محصول خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما