بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

خرید اینترنی خرما مضافتی به صورت کیلویی

خرما مضافتی کیلویی ممتاز را می توان به صورت اینترنتی از فروشگاه های معتبر با قیمتی مناسب خریداری کرد. خرما مضافتی مهر، یکی از محصولات با کیفیت در بازار می باشد، که ضمن توزیع در بازار داخلی، به دیگر کشورهای جهان هم ارسال می شود. از مشخصات بارز خرمای اعلا، می توان به سایز درشت، شهد فراوان، پوست نازک و براق آن اشاره کرد. خرما مضافتی دارای تمامی این ویژگی ها بوده و نزد مصرف کنندگان، بسیار محبوب است.

خرید اینترنی خرما مضافتی به صورت کیلویی

بررسی قیمت انواع خرما در بازار

بررسی قیمت انواع خرما در بازار خرما از جمله میوه های درختی است که در شرایط آب و هوایی خاص، امکان رشد پیدا می کند. درخت خرما دارای ارقام متفاوتی بوده که همگی برای میوه دهی، به هوایی گرم و نسبتا مرطوب نیاز دارند. کشور ما هم یکی از تولیدکنندگان برتر خرما در جهان می باشد. ارقام پرورش داده شده خرما در شهرهای جنوبی ایران، همگی از نوع باکیفیت و ممتاز بوده و به دلیل شیرینی زیاد، مورد توجه ویژه مشتریان در خارج از کشور هم قرار دارند.

قیمت هر گونه از خرما با توجه به فاکتورها و مشخصات ذاتی آن، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، خرمایی که قابلیت نگهداری طولانی مدت در انبار را دارد، ذخیره سازی آن به سردخانه نیاز نداشته، و دارای سایز درشت تر با شهدی فراوان است، قیمت بالاتری خواهد داشت. فقط برخی از ارقام خرما، مانند نوع مضافتی، دارای این مشخصات است، که با قیمت بالاتری در بازار به فروش می رسند.

از سوی دیگر، خرما فرآورده های جانبی متعددی دارد که هر کدام ارزشمند و دارای بازار مصرف مخصوص به خود می باشند. برخی از ارقام خرما، به دلیل شهد فراوان، شیرینی زیاد، جدا بودن گوشت از هسته، پوست نازک و … مناسب کار تولید شیره خرما هستند. این موضوع موجب می شود، خرما هایی که چنین قابلیتی را دارند، قیمت بالاتری در بازار پیدا کنند.

جدیدترین روش های بسته بندی خرما

جدیدترین روش های بسته بندی خرما خرما در شمار محصولات خوراکی ارزشمند و صادراتی قرار می گیرد. از آنجایی که بافت اصلی این میوه، بسیار حساس، نرم و آسیب پذیر می باشد، چگونگی بسته بندی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از شیوه های متداول بسته بندی خرما، قرار دادن این به شکل ردیفی، داخل یک کیسه پلاستیکی و سپس گذاشتن آن در جعبه مقوایی های کوچک است.

اما فروش بالاتر محصول، نیازمند اعمال ابتکار و خلاقیت های نوین در شیوه بسته بندی، می باشد. چنین ظروفی باید دارای سه فاکتور اصلی زیبایی، استحکام و قیمت مناسب باشند. برای این منظور، روش های جدیدی برای بسته بندی خرما، به شرح زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

  • ظروف کریستالی: این ظروف کاملا شفاف بوده و امکان بررسی کیفیت آن از سوی مشتری وجود دارد.
  • هارد باکس: باکس های نگهداری از خرما می توانند در مدل های کشویی یا تلسکوپی طراحی شوند. شکل ظاهری بسیار شیکی دارند و طرح و نقش های زیبایی بر روی بدنه باکس، وجود خواهد داشت.
  • پاکت: به تازگی نگهداری از خرما داخل پاکت های کاغذی که بخشی از جلوی پاکت دارای طلق بوده و می توان داخل آن را مشاهده کرد، متداول شده است.
  • جعبه با جایزه های تصادفی: یکی از راه های موثر برای جلب نظر مشتری، قرار دادن جایزه هایی کوچک و تصادفی داخل جعبه خرما می باشد. با این کار حس کنجکاوی مشتری برانگیخته شده و مایل است شانس خود را به آزمایش بگذارد.

مرکز پخش خرما مضافتی کیلویی در سراسر کشور

مرکز پخش خرما مضافتی کیلویی در سراسر کشور مرکز پخش خرما مضافتی کیلویی در سراسر کشور، دارای برترین کیفیت از این رقم خرما بوده که محصول را با قیمتی ارزانتر، در اختیار مشتریان قرار می دهد. فروشندگان حاضر در مراکز پخش اصلی، همواره محصولات اعلا و درجه یک را برای عرضه به خریداران انتخاب می کنند و در سفارشات عمده، تخفیفات خوبی برای آنها در نظر می گیرند.

خرید بی واسطه از مرکز پخش خرما مضافتی، کمک می کند این محصول با قیمتی منصفانه و ارزان به دست مصرف کننده رسیده و دلالان فرصت ایجاد اختلال در قیمت گذاری خرما را نمی یابند. خرید اینترنتی خرما مضافتی به صورت کیلویی، راهکار دیگری برای صرفه جویی در هزینه، وقت و انرژی است. استفاده از این شیوه در سالهای اخیر، میان مشتریان بسیار متداول شده و اغلب ترجیح می دهند خرما را به شکل آنلاین سفارش داده و خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما