بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

تولید انبوه خرما سطلی کبکاب درجه یک صادراتی

یکی از خشکبار های بسیار عالی و خوشمزه که دارای فواید بی نظیر و شگفت انگیزی می باشند، خرما سطلی کبکاب است که بسیار درجه یک است و قیمت عالی و بی نظیری دارد. با توجه به شرایط جامعه، فروش اینترنتی بسیار پر رونق می باشد.

فروشندگان از طریق فروش اینترنتی می توانند این گونه محصولات را با قیمت ارزان و بسیار مناسب به اقصی نقاط کشور و یا حتی خارج از کشور ارسال و توزیع کنند و فروش اینترنتی خرما کبکاب امروزه توسط افراد زیادی انجام می شود.

تولید انبوه خرما سطلی کبکاب درجه یک صادراتی

تفاوت خرما خاصویی و کبکاب

تفاوت خرما خاصویی و کبکاب خرمای کبکاب یکی از خرماهای با کیفیت و مرغوب تولید شده در کشور می باشد، که به دلیل داشتن کیفیتی خارق العاده و طعمی مطلوب یکی از نمونه های پرطرف دار بوده و به دلیل تولیدات انبوه یکی از ارقام صادراتی شناخته شده است. این محصول در کیفیت های گوناگون بوده و ما می خواهیم نحوه تشخیص خرما کبکاب مرغوب و درجه یک را به شما آموزش دهیم.

یکی از آسان ترین راه های روش تشخیص خرمای کبکاب جنوب اعلا و درجه یک از روی ظاهر آن می باشد، زیرا در گام اول تنها چیزی که متقاضی را به سمت خرید این محصول سوق می دهد؛ شکل ظاهری مناسب خرما می باشد، به طوری که یک محصول اعلا و با کیفیت در اندازه های درشت و یک دست بوده و کمتر خرماهای ریز در آن قابل مشاهده است.

مسأله دیگر این که یک نمونه اعلا و با کیفیت بدون هر گونه مواد اضافه نظیر علف و گیاه بوده به طوری که هیچ گونه ناخالصی در آن قابل مشاهده نمی باشد. روش تشخیص دیگر خرما اعلا این است که محصول منتخبی بدون شکرک باشد زیرا شکرک حاصل نشان از بی کیفیت بودن و مانده بودن خرما می دهد.


هم چنین باید گفت راه دیگر تشخیص خرما کبکاب درجه یک و مرغوب از روی طعم و مزه آن بوده، به طوری که با چشیدن آن به سطح کیفی محصول مورد نظر پی خواهید برد، زیرا خرمای با کیفیت طعم بسیار لذیذی داشته و طعم ترشیدگی و بدی نخواهد داد. یکی از آسان ترین راه تشخیص خرمای خوب از روی قیمت آن می باشد، زیرا همیشه یک محصول ایده آل قیمتی بالاتر از سایر نمونه ها داشته مگر این که در زمان خرید به صورت مستقیم و عمده اقدام کرده تا بتوانید آن را با قیمتی ارزان تر تهیه کنید.

روش تشخیص خرما کبکاب تازه

همان گونه که گفتیم خرما نمونه های مختلفی دارد که در میان آنها خرما کبکاب از کیفیت بالاتری برخوردار است، این محصول مشخصات و ویژگی های زیادی دارد که با کمک آنها در بازار ها معرفی می شود، از مهمترین مشخصات این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد: خرما کبکاب سایزی درشت دارد. پوست آن ضخیم می باشد.

رنگ آن از زرد طلایی تا قهوه ای تغییر می کند. هسته کوچکی دارد. گوشتی است. طعم شیرین و عالی دارد. بافت ترد و نرم و مرطوبی دارد. با توجه به این موارد می توان خرما کبکاب تازه و باکیفیت را هم به راحتی در زمان خرید شناسایی کرد و تهیه نمود.

این محصول از نظر طعم و مزه فوق العاده می باشد و اصولا در سه نوع رطب، خرما و خارک برداشت می شود و مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارا می باشند اما نمونه رطب بیشترین مصرف را دارا می باشد.

خرما کبکاب صنعتی درجه یک گوشتی است و قندی طبیعی دارد و می توان با مصرف آن حتی سلامتی را هم به بدن خودهدیه داد، این محصول مقوی و پر خاصیت نه تنها در بازار های داخلی بلکه در بازار های خارجی هم شناخته شده می باشد. این مدل خرما در شهر بهبهان هر ساله اراضی بسیاری را به زیر کشت خود می برد زیرا در این منطقه رشد فوق العاده ای دارد.

آنچه خریدار خرما کبکاب باید بداند

آنچه خریدار خرما کبکاب باید بداند برای خرید یک خرما کبکاب خوب و با کیفیت، باید نکاتی را در هنگام خرید مورد توجه قرار داد تا یک خرید خوب و به صرفه را تجربه کرده و همچنین از خرید خود نیز کاملا راضی و خشنود باشید. به همین دلیل ما در ادامه شما را با چند مورد از نکاتی که شما می توانید در هنگام خرید آن ها را مورد استفاده قرار دهید تا یک خرید خوب و با کیفیت را تجربه کنید، آشنا می کنیم.

نکته اول درباره کیفیت یک خرما زرد بوشهر، بررسی سطح ظاهری این محصول است. سعی کنید خرمایی را که خریداری می کنید از نظر ظاهر و سطح مورد بررسی قرار دهید. مثلا یک خرمای با کیفیت، سطح کاملا مرغوب دارد و حالت ارتجاعی خود را کاملا حفظ کرده است. همچنین میزان گرما نیز بر ظاهر خرما بسیار تاثیر گذار است و اگر گرمای وارده بر خرمای های تولید شده، بیش از مقدار باشد.

محصول دچار آفتاب سوختگی و همچنین اصطلاحا شکرک زدگی می شود. نکته دوم که بیانگر کیفی یک خرما کبکاب سالم و مرغوب است، طعم و مزه خرمای تولیدی است. به گونه ای که یک خرما کبکاب طعمی کاملا شیرین و لذیذ دارد. اگر شما زمانی که یک خرما را برای طعم آن تست کردید و برایتان مشخص شد که طعم و مزه این نوع خرما، به اندازه کافی شیرین و لذت بخش نیست، یعنی در زمان تولید این محصول پارامتر های کیفیت آن به طور کامل رعایت نشده است.

ویژگی دیگر درباره کیفیت این محصول، خرید از مراکز معتبر و مطمئن توزیع خرما کبکاب است. امروزه به دلیل گسترده شدن بازار فروش این نوع خرما، متاسفانه توزیع کنندگان نا معتبری سعی می کنند تا برای بدست گرفتن نبض و تمرکز بازار فروش خرما، تولیدات خود را به حداکثر برسانند. ولی اصول کیفی را به طور کامل رعایت نمی کنند.

به همین دلیل است که ما شما را به سمت یک خرید مطمئن تشویق می کنیم تا در نهایت شما از خریدی که انجام می دهید کاملا راضی و خشنود باشید.

دلایل محبوبیت خرما کبکاب

بهترین خرماهای صادراتی در کشور ما چند رقم ویژه هستند که در میان آنها خرما کبکاب مشهورترین از نظر مقدار و سهمی است که در بازار صادرات به خود اختصاص داده است به این معنی که این خرما توانسته بخش عمده‌ای از بازار خرمای کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد و به خصوص به دلیل ظاهر مناسب و طعم و مزه خوبی که دارد مصرف خانگی و استفاده کارخانه ای از این محصول در حال افزایش است.

این خرما در بسته بندی های بسیار شیک یا به صورت فله به بازارهای کشورهای منطقه صادر می شود و می تواند تامین کننده نیاز فروشگاهی کارخانه‌های مختلف تولید انواع محصولات از میوه خرما باشد و به دلیل نرخ ارزان بیشترین خریدار را دارد.

خرمای مضافتی از خرماهایی است که از چند رقم خرمای صادراتی کشور به شمار می روند و یکی از گرانقیمت ‌ترین خرماهای ایرانی است که رنگ پوسته آن سیاه است و اندازه درشتی دارد و نمونه آن خرما مضافتی بم باکیفیت فوق العاده است که به دلیل نرخ بالای این محصول استفاده خوراکی دارد و در بسته بندی های شیک به بازارهای منطقه صادر می‌شود.

چند رقم خرمای دیگر نیز وجود دارند که از جمله آنها می توان به خرما عسلی اشاره کرد که از نظر کیفیت درجه یک هستند و نرخ آنها با توجه به میزان عرضه و تقاضا برای این محصولات می تواند بسیار متفاوت باشد و همگی دارای ویژگی های مختص به خود هستند که آنها را از خرما های نامرغوب متمایز می نماید.

پخش مستقیم خرما کبکاب درجه یک

پخش مستقیم خرما کبکاب درجه یک مجموعه ما به‌ عنوان بازار پخش خرما کبکاب شیره دار در کشور شناخته گردیده‌ است. چرا که ما بهترین خرما کبکاب سطلی و شیره دار را از بهترین نخلستان‌ ها دست‌ چین کرده و بعد از شستشو و تمیز نمودن خرماها آن را داخل بسته‌ بندی‌ های مناسب و استانداردی قرار داده و سپس در بازار به‌ صورت مستقیم عرضه می‌کنیم. با عرضه و فروش مستقیم دست واسطه و دلال از این مبادلات حذف‌ شده و خرما با قیمت ارزان و رقابتی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

خرید عمده خرما باعث می‌شود شما از تخفیفات مناسبی برخوردار شده و با فروش این محصول به‌ صورت جزئی از سود بسیار بالایی هم برخوردار شوید. ما توانسته‌ ایم علاوه‌ بر تامین و فروش خرمای کبکاب عسلی در بازارهای داخلی به صادرات این محصول در کشورهای خارجی نیز بپردازیم. کیفیت بسیار بالای خرمای کبکاب به‌ همراه قیمت به صرفه آن باعث شده‌ است از سطح فروش و تقاضای بسیار مناسبی در بازارهای جهانی برخوردار باشیم. ما متعهد هستیم بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن نسبت‌ به آماده‌سازی و ارسال سفارشات شما عزیزان اقدام نماییم.

ما از بزرگ ترین مراکز فروش خرما کبکاب اعلا و مرغوب در کشور می‌ باشیم که این محصولات را به‌ صورت کاملاً بهداشتی بسته‌ بندی نموده و با شرایط مناسبی در انبار نگهداری و پس‌ از ثبت سفارش آن را روانه بازار می‌کنیم. در صورتی‌ که قصد خرید خرمای مرغوب و تازه را به صورت کلی دارید بهتر است با شناسایی مراکز فروش عمده و معتبر این محصول را با قیمتی به‌ صرفه و اقتصادی خریداری کنید. ضمن این‌ که از کیفیت و تازه بودن آن نیز اطمینان خاطر را خواهید داشت.

بازار توزیع خرما کبکاب ممتاز

خرما یکی از آن دسته اقلام خوراکی است که با مزه دلچسب و شیرین و عالی که دارد با همه ذائقه ها سازگاری دارد و هیچ گونه منع مصرفی برای هیچ رده سنی نداشته و همچنین با خواص فوق‌ العاده‌ای که دارد می‌ تواند به سلامت بدن نیز کمک کند و قرار دادن آن در سبد غذایی و سبد خرید یکی از واجبات می باشد، برخی از ما خرما را به همراه چای و برخی نیز در دسر های خود از آن استفاده می کنیم، اگر شما هم قصد خرید ارزان خرمای کبکاب شیره دار از مطمئن ترین فروشنده ها را دارید می توانید به سایت زیر مراجعه کنید.

این سایت سایتی معتبر و مطمئن در راستای عرضه و پخش خرمای پیارم و جعبه ای و چینی می باشد که به شما برای خرید مطمئن کمک می کند ،شما با مراجعه و ثبت سفارش خود از این سایت می توانید خرمای مورد نظر خود را به هر مقدار که لازم است تهیه کرده و هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای در رابطه با کیفیت خرما و همچنین قیمت آن نداشته باشید.

این خرما با قیمت ترخیص کاری قیمت کاملا مناسب دارد دارد تمامی عوامل و تولید کنندگان این سایت در تلاش اند تا بهترین خرما را به مردم ارائه دهند تا شما مصرف کننده گرامی خرمایی مرغوب و درجه یک داشته باشید، مطمئنا پس از یک بار خرید و مشاهده کیفیت محصول مشتری دائم سایت خواهید شد.

سفارش خرما کبکاب تازه را می توان با روش های متعددی انجام داد، سفارش با روش مستقیم مزیت های فراوانی را به همراه خود می آورد به گونه ای که تمام واسطه ها و دلالانی را که قصد بالا بردن نرخ ها و کاهش کیفیت ها را دارند را حذف کرد و سپس بهترین محصول را از تولید کننده با قیمت استثنایی دریافت نمود و مورد استفاده قرار داد.

در روش دیگر سفارش آنلاین می باشد که شما می توانید در هر زمان و مکانی که هستید تنها با چند کلیک ساده به سایت ما با کمک اینترنت مراجعه کنید و نمونه ها را از نظر کیفیت و برند و قیمت با هم مقایسه نمایید و پس از انتخاب نمونه بهتر و گذراندن پروسه پرداخت محصول را درب محل در کوتاه ترین زمان ممکن و صحیح و سالم تحویل گرفت.

مرجع عرضه خرما سطلی کبکاب با بهترین کیفیت در بازار

مرجع عرضه خرما سطلی کبکاب با بهترین کیفیت در بازار خرمای کبکاب و خرمای مضافتی، جزو محبوب ترین و خوشمزه ترین خرماهای ایرانی به شمار می روند، به گونه ای که مصرف این محصول نسبت به سایر محصولات با افزایش چند درصدی همراه بوده است، این موضوع باعث شده است تا بسیاری از فروشندگان تصمیم بگیرند در خصوص فروش این نوع خرما فعالیت کنند. فروشندگان خرما کبکاب مضافتی برای اینکه بتوانند تمامی محصولات خود را به فروش برسانند و نظر مخاطبان خود را نیز جلب کنند، سعی می کنند در تین خصوص از روش های اینترنتی و حضوری به صور همزمان و ترکیبی استفاده کنند.

البته در نظر داشته باشید که فروشندگان علاوه بر اینکه وظیفه دارند این محصول را از تولید کنندگان خریداری نموده و به دست خریداران و مردم برسانند، وظیفه دارند که هزینه ی نهایی و قیمت خرمای مجول را نیز تعیین کنند و به اطلاع مردم برسانند.

باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که سایت ما، یکی از بزرگترین و معتبر ترین سایت هایی است که در خصوص فروش و عرضه ی خرما در سطح کشور فعالیت می کند، ما بستر مناسب خرید اینترنتی و حضوری را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم و شما می توانید به راحتی سفارشات خود را به ثبت برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما