بوشهر، بولوار دهقان، نبش خیابان لیان شرقی، مجتمع تجاری مرکز تجارت بوشهر، طبقه ۶ واحد ۴

بازار فروش عمده خرما گنتار درجه یک در اهواز

خرما گنتار عمده اهواز که نوعی خرمای تر است که قند و انرژی بالا و اندازه ای کوچک دارد و به دلیل محبوبیت در تناژ بالا به فروش می رسد. برای خرید خرمای گنتار یا قنطار درجه یک اهوازی که به خرمای قندی نیز شهرت دارد کافی است به وب سایت های طراحی شده توسط فروشندگان بومی این محصول مراجعه کنید.

بازار فروش عمده خرما گنتار درجه یک در اهواز

راهکارهای افزایش رونق بازار فروش خرما گنتار

راهکارهای افزایش رونق بازار فروش خرما گنتار

بازار فروش خرما گنتار درجه یک نه تنها در کشور بلکه در کل دنیا از رونق خوبی برخوردار است و خوشبختانه کیفیت خرماهای تولید شده در ایران از وضعیت خوبی برخوردار است. خرما گنتار جزء خرماهای تر محسوب می شود که گوشت آن به راحتی از هسته جدا می شود و جزء ارقام صادراتی استان خوزستان می باشد.

بیشتر بخوانید: خرما جهرم عمده

اگر چه این نوع خرما مشتریان همیشگی خود را دارد اما با ورود تکنولوژی و دگرگونی دنیای بشر در دهه های اخیر می‌توان از این پدیده نوظهور و ارتباطات جهانی به نفع افزایش رونق بازار فروش محصولات داخلی و ملی استفاده بهینه نمود. یکی از بهترین راهکارها به منظور افزایش رونق بازار فروش خرما گنتار اصل ایرانی، صادرات این محصول به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای اروپایی می باشد.

البته صادرات یک محصول به هر کشور قوانین خاص خود را دارد و لازم است تاجران و فعالان در این عرصه پیش از اقدام به صادرات محصول خود از تمامی قوانین و امور گمرکی اطلاعات دقیق حاصل نمایند و ترجیحا از مشاوران زبده و افراد با تجربه مشورت گیرند. علاوه بر موارد بالا، نحوه بسته بندی محصول تاثیر بسیاری در جلب مشتریان داخلی و به خصوص خارجی دارد و برخی از کشورها به خصوص کشورهای عربی به این نکته توجه بسیاری دارند.

فروشندگان در این زمینه با اندکی خلاقیت و تلاش و تهیه تجهیزات به روز بسته بندی، خرماها را در بسته بندی های شکیل به سایر کشورها ارسال کنند و به نوعی موفقیت خود را در عرصه صادرات تضمین کنند.

بررسی بازار فروش خرما گنتار در کشور

بررسی بازار فروش خرما گنتار در کشور

با توجه به این که کشور ما از نظر دین جزء کشورهای مسلمان می باشد لذا خرما در رژیم غذایی ایرانیان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، به خصوص در ایام ماه مبارک رمضان فروش خرما و محصولات آن به اوج خود می رسد.

بیشتر بخوانید: خرید خرما ربی از تولید کننده

لازم به ذکر است با وجود تنوع ارقام خرما شاهانی در کشور برخی از انواع این میوه بهشتی به دلایل خاص و ویژگی هایی که محصول دارد، از محبوبیت بالاتری برخوردار است. یکی از خرماهای محبوب و شناخته شده در بازار خرما گنتار (قنطار) که به دلیل قند و شیرینی بالای آن به خرما قندی نیز معروف است، جزء پرفروش ترین ارقام می باشد که دربازارهای تهران و دیگر استان های بزرگ کشور به صورت عمده و یا جزئی ظرف مدت کوتاهی به فروش می رسد.

لازم به ذکر است که این نوع خرما زرد انرژی بالایی داشته و سرشار از خواص می باشد و از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسد.

بازار خرید و فروش عمده خرما گنتار اعلا در ایران

بازار خرید و فروش عمده خرما گنتار اعلا در ایران

خرما گنتار صادراتی یکی از بهترین انواع خرما می باشد که به دلیل عواملی مانند نرم و تر بودن، قند و انرژی بالا، خوش خوراکی و اندازه مناسب بازار خرید و فروش آن در ایران و حتی در سایر کشورها از رونق خوبی برخوردار است. خرمایی گنتار به دلیل شباهت زیادی که به خرمایی مضافتی دارد، در ماه رمضان فروش خوبی دارد و به دلیل انرژی بالا یکی از بهترین خوراکی ها برای روزه داران عزیز می باشد.

برای خرید خرما گنتار اعلا و مرغوب بهتر است به نمایندگی های معتبر که این محصول را به صورت بهداشتی و با بسته بندی مناسب عرضه می کنند مراجعه کنید.
البته با توجه به دسترسی عموم مردم به اینترنت نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی ها نبوده و کافی است به وب سایت های که توسط فروشندگان این محصول طراحی شده است مراجعه کنید.

در خرید مستقیم به دلیل حذف عوامل واسطه قیمت محصول کاهش چشمگیری نسبت به خرید حضوری خواهد داشت و علاوه بر صرفه جویی در هزینه، در وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما